DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 800-6 200 PLN/m-c
  • Firma: Eurokadra S.A.
  • Kontakt: Patrycja Czechowska
  • Telefon: 504244132
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Sochaczew
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko Operator Wózków Wysokiego Składowania w miejscowości Sochaczew.

Zatrudnienie bezpośrednio pod klientem.

Wymagania:

·        Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego;

·        Uprawnienia UDT I lub II;

·        Gotowość do pracy w trybie 3-zmianowym;

·        Umiejętność rozumienia i przestrzegania wskazówek, instrukcji, procedur;

·        Umiejętność dostosowania się do procedur i przepisów BHP oraz p.poż.;

·        Umiejętność dobrej organizacji pracy.

Obowiązki:

·        Przyjęcie towaru zgodnie ze specyfikacją;

·        Uzupełnianie towaru na lokalizacjach magazynu wysokiego składowania;

·        Właściwa selekcja jakościowa - ilościowa towarów;

·        Kompletacja produktów zgodnie z zamówieniem;

·        Obsługa wózków widłowych - zgodnie z zapotrzebowaniem;

·        Udział w inwentaryzacjach oraz wyjaśnianie rozbieżności po inwentaryzacyjnych;

·        Inicjatywa w zakresie poprawy jakości oraz usprawnień w pracy;

·        Przestrzeganie zasad obsługi i kontroli użytkowanego sprzętu, w tym prowadzenie codziennej kontroli wózków widłowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie brutto od 4800 zł miesięcznie!
  • Praca w systemie 3zmianowym

·        Opieka medyczna

·        Ubranie robocze

·        Transport do miejsca pracy wg grafiku

·        Karta sportowa – dofinansowanie

·        Grupowe ubezpieczenie na życie

·        Fundusz Świadczeń Socjalnych – wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne

Jeśli stawiasz na ciągły rozwój i zdobywanie doświadczenia-dołącz do Naszego zespołu!

Nie czekaj, zadzwoń już dziś: 504244132!

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w procesie  rekrutacji, przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, legalizacji zatrudnienia, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia oraz czynności związanych z powyższymi celami, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a)RODO w zw. z art.22(1a) kodeksu pracy. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych podmiotom trzecim, zgodnie z informacjami wskazanymi w klauzuli informacyjnej, w tym przekazywanie danych bezpośrednio do podmiotu, na rzecz którego wykonywana będzie praca lub zlecenie. Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych na stronie https//bit.ly/2JXXauU i ją akceptuję.”