DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 000-9 000 PLN/m-c
  • Firma: Med-JobsHR
  • Kontakt: Natalia Szabłowska
  • Telefon: 696 059 440
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Sopot
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Sprzedawca

Klinika okulistyczna znajdująca się w Sopocie, oferuje pracę na stanowisko:

SPRZEDAWCA W SALONIE OPTYCZNYM

Zakres obowiązków:

  • wymagane doświadczenie na danym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Pacjenta/Klienta w zakresie oferowanych produktów i usług
  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
  • dbanie o poprawne funkcjonowanie salonu, zgodnie ze standardami firmy
  • dbanie o ekspozycję produktów i dokonywanie zmian w wystroju witryn

Oferujemy:

  • dowolny rodzaj umowy
  • wymiar czasu pracy: etat lub 3/4 etatu (elastyczny czas pracy)
  • wynagrodzenie: 5000-9000 zł brutto (zależnie od kwalifikacji, doświadczenia i predyspozycji)

Dodatkowe benefity, premie, dodatki:

  • prowizja od obrotów salonu oparta na jasnym i precyzyjnym systemie
  • finansowanie kursów, szkoleń, wyjazdów na targi optyczne krajowe i zagraniczne
  • pomoc osobom spoza Trójmiasta w znalezieniu mieszkania