DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Talent Select
  • Kontakt: Karolina
  • Telefon: 579066232
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Sosnowiec
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Technik Utrzymania Ruchu

Firma z 50 letnią historią w dziedzinie projektowania i wytwarzania profili uszczelniających do okien i drzwi, która od ponad 22 lat jest partnerem polskich producentów okien i drzwi zatrudni TECHNIKA UTRZYMANIA RUCHU

Twój zakres obowiązków

·        Zapewnianie ciągłości pracy maszyn, urządzeń i systemów automatyki

·        realizacja napraw oraz przegląd maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem

·        tworzenie raportów i niezbędnej dokumentacji na potrzeby działu UR

·        analizowanie przyczyn awarii oraz wprowadzanie usprawnień i modyfikacji maszyn

Nasze wymagania

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie produkcyjnym

·        praktyczna znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem ruchu

·        wykształcenie min. średnie techniczne

·        umiejętność diagnostyki awarii, napraw maszyn, czytania rysunków i schematów technicznych

To oferujemy

·        Umowę o pracę (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)

·        praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym

·        premia półroczna 50% i roczna 100% stawki podstawowej

·        wczasy pod gruszą

·        program pomysł (300 zł brutto za pomysł na ułatwienie pracy)

·        premia + dodatek na święta

·        darmowy parking

·        kawa, woda, latem lody i słynne z Go work cukierki

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania CV