DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej
  • Kontakt: Agnieszka Maksalon
  • Telefon: 0412739188
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Starachowice
  • Państwo: Polska

Wymiar zatrudnienia: pełny etat

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Opis stanowiska:

 prowadzenie kasy oraz sporządzanie raportów kasowych, przyjmowanie i wypłacanie gotówki

 podejmowanie gotówki z banku

 fiskalizowanie sprzedaży dotyczącej osób fizycznych

 wystawianie faktur sprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz umowami zawartymi z odbiorcami

 przyjmowanie faktur, rachunków i innych dokumentów księgowych z rejestru korespondencji przychodzącej sekretariatu

 dokonywanie bieżącej kontroli wyżej wymienionych dokumentów pod względem formalno-rachunkowym oraz zgodności z przepisami Ustawy VAT-owskiej,

 sprawdzanie danych kontrahenta (na dzień wpływu faktury) w wykazie podmiotów

w odniesieniu do których naczelnik urzędu skarbowego nie dokonał rejestracji albo które wykreślił z rejestru jako podatników VAT, zarejestrowanych jako podatnicy VAT, w tym podmiotów, których rejestracja jako podatników VAT została przywrócona, prowadzonym w postaci elektronicznej przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej

 prowadzenie likwidatury faktur – dystrybucja dokumentów do komórek upoważnionych do stwierdzania pod względem merytorycznym potwierdzania otrzymania dostawy lub wykonania usługi oraz do Działu ds. Zamówień Publicznych

i Zaopatrzenia celem opisania zgodnie z obowiązującymi przepisami

 współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w zakresie sprawnego obiegu dokumentów, kontrolowanie kompletności podpisów, przygotowanie dokumentów finansowo-księgowych do księgowania

i zapłaty

 współpraca w sporządzaniu analiz, sprawozdań okresowych i bilansu

 kompletowanie księgowanych dokumentów, opisywanie zgodnie z przepisami archiwizacyjnymi i przekazywanie do archiwizacji

 dekretacja i księgowanie faktur oraz pozostałych dokumentów finansowych

 analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych dotyczących zobowiązań oraz kosztów

Wymagania:

 bardzo dobra praktyczna znajomość zagadnień księgowych oraz obowiązujących przepisów ustawy o rachunkowości, ustawy o CIT oraz ustawy o VAT,

 bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

 znajomość obsługi kasy fiskalnej oraz drukarki fiskalnej

 bardzo dobra organizacja pracy własnej

 sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

 samodzielność, rzetelność, pracowitość i systematyczność

 wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne

 umiejętność współpracy w zespole oraz pracy pod presją czasu

 odpowiedzialny stosunek do wykonywanych zadań

Wymagania pożądane:

 wyksztalcenie wyższe ekonomiczne

 doświadczenie minimum 3 lata na samodzielnym stanowisku w dziale do spraw finansowo-księgowym

Wymagane dokumenty:

 kopie dokumentów potwierdzających: wykształcenie, doświadczenie zawodowe,

oraz kwalifikacje zawodowe,

 życiorys wraz z listem motywacyjnym,

 kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (druk do pobrania na stronie internetowej PZOZ – www.szpital.starachowice.pl – w zakładce: Ogłoszenia → Druki do pobrania)

W celu aplikowania na przedmiotowe stanowisko, jak również w związku z chęcią udziału

w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w życiorysie oraz

w liście motywacyjnym klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych, opatrzonej własnoręcznym podpisem o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i/lub przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej z siedzibą

w Starachowicach przy ul. Batalionów Chłopskich 6”.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji zawierającej wymagane dokumenty

z dopiskiem: „Oferta pracy – księgowa” w:

 kancelarii Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starachowicach,

 pocztą na adres: Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej 27-200 Starachowice,

ul. Batalionów Chłopskich 6,

 drogą mailową: [email protected]

Termin składania ofert upływa w dniu 14.08.2023 r.

Aplikacje złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane.

CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 1 roku na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.