DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Kronospan
  • Kontakt: [email protected]
  • Telefon: +48518285235
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Obowiązki:

• Załadunek surowca do maszyny przeróbczej.

• Rozładunek samochodów z surowcem drzewnym.

• Obsługa żurawia.

• Dbałość o stan techniczny maszyny.

• Pomoc przy obsłudze rębaków .

• Udział przy pracach remontowych i konserwacyjnych rębaków.

• Dbałość o stan techniczny obiektu rębaków.

Wymagania:

• Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

• Wykształcenie średnie.

• Uprawnienia do obsługi żurawi samojezdnych.

• Dobra organizacja pracy.

• Dokładność, sumienność i pełne zaangażowanie w realizację zadań.

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży

• Kontakt z najnowszą technologią

• Możliwość realizacji własnych projektów / pomysłów

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego

• Atrakcyjny system nagród miesięcznych

• Opiekę mentora podczas procesu onboarding

• Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

• Program poleceń pracowniczych

• Udział w specjalistycznych szkoleniach finansowanych przez pracodawcę

• Dodatek za brak absencji (L4,nieobecność nieusprawiedliwiona, urlop bezpłatny).