ASYSTENT/KA PROJEKTANTA INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Dagikom Konrad Tarłowski
  • Kontakt: Konrad Tarłowski
  • Telefon: 724424606
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Swarzędz
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska

Zakres obowiązków:

·         Wykonywanie rysunków technicznych w programie AutoCad/ ZwCAD

·         Projektowanie instalacji elektrycznych (w tym fotowoltaicznych)

·         Kompletowanie dokumentacji projektowej

Wymagania:

·         Znajomość programu typu AutoCAD, MS Office

·         Absolwent kierunku elektrycznego lub pokrewnych (może być również student)

·         Umiejętność pracy w zespole, sumienność i pozytywne nastawienie

·         Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

·         Umowa na pełen etat

·         Rodzaj umowy do uzgodnienia

·         Uczestniczenie w całym procesie projektowym

·         Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w zgranym zespole

Opis firmy:

DAGIKOM założony został w 2019 r. i zajmuje się wykonywaniem projektów instalacji elektrycznych, fotowoltaicznych (w tym farm fotowoltaicznych). Jesteśmy firmą, w której panuje przyjemna atmosfera. Biuro znajduje się w Swarzędzu na ul. Dworcowej.

Zapraszamy do wysyłania CV na adres [email protected].