SPECJALISTA DS. KLIENTÓW SKLEPU INTERNETOWEGO (HANDLOWIEC)

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Swarzędz
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska

Jesteśmy firmą produkcyjno – handlową w 100% z kapitałem polskim, posiadającą znaczącą pozycję na rynku, prężnie rozwijającą się od wielu lat.

W związku z bardzo szybkim rozwojem naszej firmy, poszukujemy nowych osób do działu handlowego. Dołącz do naszego zespołu, jako:

Specjalista ds. klientów sklepu internetowego (handlowiec)

Miejsce pracy: Jasin obok Swarzędza

Zakres zadań na tym stanowisku obejmuje:

  • Bieżąca obsługa Klientów sklepu internetowego w zakresie spraw administracyjnych i handlowych,
  • kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientami,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • podtrzymywanie dobrych relacji z Klientami oraz poszerzanie bazy Klientów,
  • obsługa kwestii posprzedażowych,
  • obsługa zamówień (wprowadzanie do systemu sprzedażowego),
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe,
  • doświadczenie w obsłudze Klienta,
  • umiejętności sprzedażowe i komunikacyjne,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dokładność i terminowość w wykonywaniu obowiązków,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel,
  • mile widziana znajomość systemu Subiekt,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  •  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenia (w zależności od preferencji kandydata),
  •  godziny pracy 8-16,
  •  pracę w młodym, ambitnym zespole,
  •  praca stacjonarna w biurze,
  • prywatna opieka medyczna oraz możliwość ubezpieczenia na życie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

 Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LIQUIDER POLAND SP Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA, KRS: 0000621078, NIP: 7773264101, REGON: 364574621 z siedzibą w Jasinie przy ul. Poznańska 21 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji“.