DORADCA DS.WSPARCIA KLIENTA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 000-5 700 PLN/m-c
  • Firma: Recruiters Polska
  • Kontakt: Recruiters Polska
  • Telefon: 500362283
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów ze Szczecina, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Doradca Ds.Wsparcia Klienta z językiem niemieckim

Lokalizacja Szczecin Centrum

Dopiero skończyłeś szkołę i nie masz doświadczenia zawodowego? Nic nie szkodzi. Doświadczenie nie jest wymagane.Klient oferuje profesjonalne szkolenia wprowadzające.

Praca stacjonarna w Centrum Szczecina. Klient wymaga zamieszkania w Szczecinie lub w okolicach albo gotowości do relokacji- oferowany jest atrakcyjny pakiet relokacyjny.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (min poziom B2)
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Ms Office
  • Komunikatywność
  • Otwartość do pracy z ludźmi w młodym i międzynarodowym zespole
  • Gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz- start 07.09

Zakres obowiązków:

  • Udzielanie wsparcia Klientom niemieckojęzycznym (praca na narzędziach tj telefon, e-mail i chat)
  • Komunikowanie do odpowiednich działów o problemach związanych z systemami bądź aplikacjami
  • Współpraca z innymi działami firmy

Oferta

  • Wynagrodzenie 5000 brutto (wynagrodzenie plus dodatek językowy)
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny w wysokości 700 złotych miesięcznie wypłacane przez 18 miesięcy
  • Praca na pełen etat
  • Praca od poniedziałku do piątku w przedziale 8:00-18:00
  • Szansa rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Profesjonalne szkolenia rozwojowe dostosowane do twoich potrzeb i celów zawodowych
  • Pracę w młodym zespole w międzynarodowym środowisku
  • Start pracy od 07.09

Jeśli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą wyślij nam swoje CV na adres [email protected]

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.https://www.recruiters.com.pl/polityka_prywatnosci.php #pracazjęzykiemniemieckimszczecin