DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 1 844 EUR/m-c
  • Firma: Opiekunki365
  • Kontakt: Ilona Olejniczak
  • Telefon: 733365363
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Opiekunka

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO – W DOMU OPIEKI SENIORA- NIEMCY

PRACA STAŁA W OPARCIU O NIEMIECKĄ UMOWĘ O PRACĘ, BEZ POŚREDNICTWA.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prace porządkowe na terenie obiektu
  • Wsparcie pracowników kuchni – prace pomocnicze
  • Prace pomocnicze w pralni

 WYMAGANIA:

  • Języki: niemiecki, w mowie – B1 - średnio zaawansowany,
  • Doświadczenie zawodowe – 1 rok pracy przy sprzątaniu
  • Dobry stan zdrowia; niezależność, niezawodność i elastyczność
  • Empatia
  • Gotowość do pracy stałej w Niemczech

FIRMA OFERUJE:

  • Zatrudnienie stałe w oparciu o umowę o pracę na niemieckich zasadach,
  • 6 miesięczny okres próbny
  • Zakwaterowanie (częściowo płatne)
  • 1 zmianowy system pracy – 06:00-14:00; lub 08:00-16:00
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe.
  • Zatrudnienie od zaraz.