DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 24 PLN/h
  • Firma: OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o.
  • Kontakt: OTTO Work Force Recruitment
  • Telefon: 519688172
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta w Szczecinie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik linii produkcji

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska pracy:

·        Produkcja szyb zespolonych

·        Przewóz elementów szklanych ich sortowanie oraz przenoszenie

·        Obsługa urządzenia myjącego elementy szklane - nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu mycia szkła płaskiego

Wymagania:

·        Dobra kondycja fizyczna – zdolność do prac fizycznych

·        Otwartość na pracę zmianową (3 zmiany)

Oferujemy:

·        Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę tymczasową

·        Możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta po okresie próbnym

·        23,50 brutto /h + dodatki za frekwencję i produktywność

·        Multisport oraz Medicover

·        Premia roczna na koniec roku

·        Zakładowy Fundusz Socjalny

·        Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku gwarantującą stabilność zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: [email protected] lub kontakt telefoniczny pod nr 519688172.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.