DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 500-7 000 PLN/m-c
  • Firma: Recruiters Polska
  • Kontakt: Recruiters Polska
  • Telefon:
  • Język obcy: włoski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska
Sales Specialist with Italian 7000 brutto
Lokalizacja: Szczecin/hybrydowo

Zakres obowiązków
Na co dzień będziesz odpowiedzialny za kontakt z klientami włoskojęzycznymi, którzy wyrazili wstępne zainteresowanie produktem. Podstawową funkcją pracy jest interpretacja potrzeb klientów i zapewnienie ich satysfakcji poprzez pomoc w rozwiązywaniu ich zgłoszeń w sposób, który zapewni najwyższy poziom obsługi klienta i szybkie rozwiązanie sprawy. Do obowiązków będzie także należało doradzanie w wyborze produktów oraz praca na wewnętrznych programach i aplikacjach firmy.

Czego oczekujemy?
  • Doskonałej znajomości języka włoskiego w mowie i piśmie (min C1)
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min B1+/ B2)
  • Doświadczenia w międzynarodowym środowisku-mile widziane
  • Doświadczenie w sprzedaży- mile widziane
  • Zamieszkanie na terenie Szczecina lub chęć relokacji
  • Umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktu
  • Gotowość do podjęcia pracy na pełen etat od połowy czerwca
Co oferujemy?
  • Zatrudnienie na pełen etat oparte na umowie o pracę
  • Wynagrodzenie 5500 brutto plus 1500 brutto bonusu
  • Pracę w Szczecinie/hybrydową
  • Pakiet relokacyjny wypłacany przez 12 miesięcy
  • Praca w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku
  • Przyjemna atmosfera pracy w kulturze opartej na wartościach
  • Pakiet dodatkowych benefitów (w tym ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, Multisport i inne) Jeśli chcesz poznać szczegółową ofertę wyślij nam swoje cv na adres [email protected]
Szukasz pracy zdalnej z j. włoskim i angielskim-napisz do nas, mamy też i takie oferty!
Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).