SPECJALISTA DS. WSPARCIA BIZNESU Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 7 000-7 500 PLN/m-c
  • Firma: Manpower
  • Kontakt: Aleksandra Manpower
  • Telefon: 539 016 267
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zakres obowiązków:

  • Obsługa rozmów telefonicznych przychodzących oraz innych zapytań, wpisywanie danych do systemu
  • Pomoc klientom w rozwiązywaniu wszelkich pojawiających się problemów
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego (B2)
  • Znajomość języka angielskiego (B1/B2)
  • Dyspozycyjność do pracy z biura (Szczecin) – oferujemy pakiet relokacyjny

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Wynagrodzenie: 7500 zł brutto + 500 zł brutto premii
  • Elastyczne godziny pracy - 8,5 godz./dziennie (w tym 1 godzina przerwy)
  • Grafik do ustalenia (Poniedziałek - Sobota: 7:30-22:00, Niedziela: 7:30-20:00)
  • Pakiet relokacyjny na terenie Polski lub z zagranicy
  • Możliwość pracy na cały / część etatu
  • Benefity - m.in. prywatna opieka medyczna w LuxMed, system MyBenefit
  • Możliwość awansu wewnętrznego
  • Komfortowe warunki pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.