DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Drog-Bud Inwestycje Sp. zo.o. sp.k.
  • Kontakt: atr1974
  • Telefon: 606404940
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Oferujemy pracę na stanowisku pracownik administracyjno-biurowy w Biurze Inżyniera inwestycji "Rozbudowa Drogi Krajowej 21 w Słupsku".

Zakres obowiązków:

- prowadzenie spisu korespondencji

- organizacja spotkań

- przyjmowanie korespondencji

- redagowanie prostych pism

- kontakt z Inspektorami i Wykonawcą

- utrzymanie prawidłowego funkcjonowania biura

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie

- bardzo dobra znajomość komputera (programy Office)

- systematyczność

- punktualność

- skrupulatność i dokładność

Mile widziane:

- prawo jazdy kat. B

- doświadczenie na danym stanowisku