DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Wioletta Dragon
  • Kontakt: Wioletta Dragon
  • Telefon: 509012687
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter okien

Firma ProfilNET, producent okien i drzwi, ogrodów zimowych, osłon przeciwsłonecznych i bram rolowanych z wieloletnim doświadczeniem w branży ślusarki aluminiowej poszukuje pracownika na stanowisko:

Montażysta ślusarki otworowej z aluminium i PCV

Miejsce pracy: teren województwa śląskiego

Twoje obowiązki:

Montaż: ślusarki otworowej, fasad, osłon przeciwsłonecznych oraz ogrodów zimowych

Kierowanie samochodem dostawczym kat. B

Nasze wymagania:

Doświadczenie w pracach montażowych

Umiejętność obsługi elektronarzędzi

Prawo jazdy kat. B

Precyzyjność w wykonywaniu powierzonych zadań

Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

Uprawnienia na wózek widłowy, podesty ruchome - mile widziane

Zapewniamy:

Umowę o pracę na pełen etat

Pracę od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Nowoczesne i dobrej jakości narzędzia pracy

Szkolenia produktowe

Pracę w doświadczonym zespole

Zniżkę na firmowe produkty

Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Masz pytania- zadzwoń 32 740 44 19

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu lub na adres rekrutacja()profilnet.eu wraz z aktualną klauzulą RODO o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ProfilNET Sp. z o.o. Sp. k. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

ProfilNET Sp. z o.o. Sp. k.

Adres:

ul. Czarnohucka 10

42-600 Tarnowskie Góry