DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 0 PLN/m-c
  • Firma: ELPLC S.A.
  • Kontakt: Karolina Sikora
  • Telefon: +48605313226
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Tarnów
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechatronik

Mechatronik / mechanik

Miejsce pracy: Tarnów

Zadania

• montaż maszyn i urządzeń przemysłowych

• przeprowadzanie kalibracji i rozruchu maszyn oraz urządzeń

• diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń linii produkcyjnych u klienta

• dbałość i aktualizowanie dokumentacji technicznej, instrukcji, schematów

• zgłaszanie i wdrażanie zmian w projekcie lub innych rozwiązań mających poprawić jakość lub zredukować koszty

• zgłaszanie potrzeb zakupu niezbędnych materiałów i części

• terminowa realizacja zadań

Oczekiwania

• wiedza z zakresu mechaniki precyzyjnej i pneumatyki

• znajomość rysunku technicznego

• umiejętność obsługi elektronarzędzi

• aktualne zaświadczenie kwalifikacyjne SEP w zakresie eksploatacji do 1kV.

• gotowość do wyjazdów służbowych (w Polsce i zagranicą, prawo jazdy kat. B)

• umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

• kreatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy

• mile widziany minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

Tworząc z nami zespół możesz liczyć na:

• pracę w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• system premiowy uzależniony od wyników pracy

• pracę w młodym fajnym zespole, gdzie nie można narzekać na nudę

• możliwość realnego wpływu na rozwój firmy

• wyjazdy integracyjne

• dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej dla pracownika

• ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

• dofinansowanie do karty multisport

• dobrą lokalizacje

• pyszną kawę

Aplikacje prosimy wysyłać mailowo na adres: [email protected]

Wysyłając do nas aplikację: CV, list motywacyjny, referencje - prosimy o wpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści zamieszczonej poniżej – tylko aplikacje zawierające ZGODĘ będą przyjmowane.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ELPLC S.A. z siedzibą w Tarnowie ul. Rozwojowa 28 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z zapisami art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r.”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami / kandydatami