DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Thales DIS Polska Sp. z o.o.
  • Kontakt: Anna Kaczmarek
  • Telefon: 506375226
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Tczew
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Drukarz
Twój zakres obowiązków:

Pracując jako Drukarz, będziesz uczestniczyć w procesie wytwarzania kart bankowych bądź dokumentów tożsamości. To dzięki Twojej pracy umożliwisz komuś korzystanie z bezpiecznej płatności w sklepie, wypłaty z bankomatu, czy podróży na wakacje. Aby stało się to możliwe, na co dzień Twoim zadaniem będzie:
  • Samodzielna obsługa maszyny offsetowej - maszyna Heidelberg
  • Dobór komponentów i ustawianie parametrów technologicznych na maszynie drukującej
  • Realizacja okresowych konserwacji maszyn drukujących
  • Raportowanie realizowanych operacji
  • Kontrola jakości produktów zgodnie z oczekiwanym standardem
  • Zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanych maszyn

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe średnie zawodowe (mile widziane w kierunku poligraficznym)
  • Praktyczna znajomości druku offsetowego
  • Ogólna znajomości procesów poligraficznych
  • Zmysł techniczny oraz zdolności manualne
  • Znajomoć MS Office
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie na samodzielnym stanowisku Drukarza

To oferujemy:

  • W naszej firmie polegamy na zaufaniu, wzajemnej pomocy i szacunku
  • Dbamy o bezpieczne i czyste warunki pracy
  • Decydując się na dołączenie do naszego zespołu, będziesz pracować w międzynarodowej firmie i brać udział w wytwarzaniu unikatowych produktów
  • Podpiszemy z Tobą umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Dołączysz do gotowego do współpracy zespołu i razem z nami będziesz tworzyć dobrą atmosferę
  • Czeka na Ciebie wdrożenie i przeszkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy
  • Będziesz pracować na 12-godzinne zmiany, co umożliwi Ci godzenie obowiązków zawodowych z prywatnymi, np. będą to dwie zmiany dzienne, następnie dzień wolnego, dwie zmiany nocne, trzy dni wolnego itd.
  • Otrzymasz możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego, np. poznania podstaw w zakresie pracy z komputerem w systemie Oracle. Pamiętaj, że wielu z naszych managerów zaczynało swoją karierę właśnie na stanowisku operatora
  • W zależności od wyników, możesz uzyskać miesięczną premię, a za swoje innowacyjne pomysły - nagrody finansowe
  • Dodatkowo oferujemy Ci szeroki wachlarz benefitów, tj. możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, współfinansowanie pakietu prywatnej opieki medycznej, gabinet lekarski na terenie zakładu, dofinansowanie dojazdu w przypadku osób zamieszkujących poza Tczewem zgodnie z polityką firmy, bezpłatny autobus w przypadku lokalizacji na Bałdowskiej, bezpłatny parking, możliwość korzystania z kantyny na terenie zakładu po preferencyjnych warunkach, możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych np. dodatki letnie, zimowe, karta Multisport, możliwość dołączenia do Klubu Biegacza.

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu wyślij nam swoje CV: [email protected].
Masz pytania? wyślij sms o treści: PRACA na nr tel 506 375 226, a my zadzwonimy do Ciebie!