DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Pro Europa
  • Kontakt: Edyta Koprek
  • Telefon: 577122279
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Specjalista ds. Marketingu

Poszukujemy kreatywnej i energicznej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu. Jeśli masz pasję do marketingu, świetne umiejętności komunikacyjne i chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, to ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

- Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej firmy

- Tworzenie kampanii reklamowych online i offline

- Zarządzanie treściami na stronie internetowej, blogu i mediach społecznościowych

- Analiza danych rynkowych i konkurencyjnych oraz dostosowywanie strategii w oparciu o wyniki

- Współpraca z zespołem sprzedaży w celu opracowania skutecznych działań marketingowych

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku polskim i angielskim

- Znajomość narzędzi i platform marketingowych (Google Analytics, Facebook Ads, etc.)

- Kreatywność i umiejętność myślenia strategicznego

- Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w realizacji zadań

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

- Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

- Motywacyjny system wynagradzania

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres [email protected] .

W temacie wiadomości prosimy o podanie tytułu stanowiska: "Aplikacja na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu - [Twoje imię i nazwisko]".

Czekamy na Ciebie! Dołącz do naszej dynamicznej ekipy.