MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Toruń
  • Państwo: Polska

Oferujemy:

• długofalową współpracę z możliwością awansu,

• wynagrodzenie na podstawie umowę o pracę lub umowy zlecenia,

• szansę na zdobycie doświadczenia i rozwoju kompetencji zawodowych,

• miłą i przyjazną atmosferę w pracy,

• dogodną lokalizację w ścisłym centrum Torunia.

Szukamy osoby, która:

• jest gotowa podjąć pracę w wymiarze 4,6 lub 8 godzin dziennie,

• potrafi pracować w zespole,

• ma zdolności organizacyjne,

• ma proaktywne podejście do rozwiązywania problemów.

Zadania:

• obsługa klienta, kasy fiskalnej, znakowanie odzieży

• obsługa stołu detaszerskiego

• obsługa agregatów czyszczenia chemicznego

• obsługa pralek wodnych, suszarek, rozwieszanie odzieży

• obsługa stołu do prasowania

• oczyszczenie, kompletowanie i pakowanie zleceń

Wymagania:

• Wykształcenie minimum zawodowe,

• Umiejętność pracy w zespole,

• Zaangażowanie, odpowiedzialność i dokładność,

• Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,

• Doskonała organizacja pracy.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Prosimy o wysyłanie ofert na adres [email protected] w tytule maila: Rekrutacja na stanowisko Pracownik pralni

Jednocześnie chcielibyśmy Państwa poinformować, że zastrzegamy sobie prawo wyboru kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o zamieszczenie w dokumentach rekrutacyjnych oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.