DANE OFERTY

  • Typ ofertyinne
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Remedy Sp. z o.o.
  • Kontakt: Remedy
  • Telefon: 885568503
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Toruń
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Praktykant
Po drodze nam z osobami, dla których szklanka jest do połowy pełna i mają apetyt napełnić ją po brzegi. Szukamy osób, które studiują lub ukończyły kierunki: socjologia, ZZL, psychologia i pokrewne. Jeśli praca z ludźmi jest tym, czym chcesz się zajmować zapraszamy na:

Bezpłatne praktyki w Dziale Rekrutacji

LOKALIZACJA: Toruń, ul. Kościuszki 71

Oferujemy:
  • umowę o praktykę bezpłatną od 1 do 3 miesięcy w agencji pracy tymczasowej
  • możliwość nabrania doświadczenie w dziale HR
  • elastyczne godziny odbywania praktyk
  • miłą atmosferę w miejscu pracy

Zadania jakie Ci powierzymy:
  • wsparcie działań rekrutacyjnych
  • umawianie kandydatów na rozmowy rekrutacyjne
  • przekazywanie informacji zwrotnej kandydatom
  • prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
  • zakładanie i uzupełnianie akt osobowych pracowników
  • kompletowanie dokumentów
  • tworzenie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • wsparcie przy realizacji projektów rekrutacyjnych

Aplikuj, jeżeli:
  • potrafisz zapanować równolegle nad wieloma zadaniami
  • jesteś studentką/studentem kierunku społecznego, np. zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, psychologia, pedagogika, psychologia lub inne pokrewne
  • interesujesz się i chciałbyś/chciałabyś rozwijać się w dziale zasobów ludzkich
  • charakteryzuje Cię dokładność, systematyczność i konsekwencja
  • sprawnie operujesz w środowisku Office i korzystasz z aplikacji na smartfonie

Zainteresowana/-y?
  • zadzwoń 885 568 503
  • napisz torun[A]rmdy.pl z dopiskiem „Praktyka Toruń”