DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: OCEANIC S.A.
  • Kontakt: Magdalena Gadomska-Adamczuk
  • Telefon: 605202859
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

OCEANIC S.A.

Firma OCEANIC S.A. od ponad 40 lat jest obecna na rynku ze swoją unikalną na skalę światową filozofią tworzenia produktów dla osób ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii. Zatrudniamy blisko 400 osób, a jako jeden z liderów polskiego rynku kosmetycznego jesteśmy obecni ze swoimi produktami zarówno na rynku nowoczesnym, tradycyjnym jak i farmaceutycznym. Nasze produkty można znaleźć na półkach w ponad 40 krajach świata na 5 kontynentach. Nie stoimy w miejscu – cały czas odpowiadamy na zmieniające się potrzeby naszych klientów, a jednocześnie niezmiennie dbamy o najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych produktów.

Twój zakres obowiązków

Prowadzenie procesów technologicznych i udział w ich udoskonalaniu
Stosowanie procedur i instrukcji w zakresie procedur ISO 9001, GMP
Raportowanie danych produkcyjnych
Aktywny udział w procesie wdrożeń nowych produktów

Nasze wymagania

Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi Lean Management (5S, SMED, TPM)
Zaangażowanie i odpowiedzialność

Mile widziane

Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
Znajomość systemów zapewnienia jakości ISO 9001, GMP

To oferujemy

Umowa o pracę
Stała praca przez okrągły rok – brak sezonowości
Praca od poniedziałku do piątku w godz. 6-14 lub 14-22
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie do karty MultiSport,
Ubezpieczenie grupowe
Pakiet świadczeń socjalnych
Zniżka pracownicza na wszystkie produkty oferowane przez Oceanic