MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Tychy
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Konserwator

Oddział Maflow w Tychach, jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

KONSERWATOR

Miejsce pracy: Tychy

Zakres zadań:

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania instalacji oraz urządzeń w budynkach zakładu;
  • okresowe przeglądy oświetlenia budynków biurowych i socjalnych;
  • drobne naprawy urządzeń technicznych w budynkach;
  • drobne remonty i prace malarskie;
  • definiowanie części potrzebnych do poprawnego funkcjonowania urządzeń w budynkach;

Wymagania:

  • Wykształcenie: zawodowe;
  • Doświadczenie: mile widziane na podobnym stanowisku lub w branży ogólnobudowlanej;
  • Umiejętności budowlano-remontowe;
  • Zdolności manualne oraz umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami;
  • Sumienność i dobra organizacja pracy;

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;
  • Pracę w systemie 3 zmianowym;
  • Benefity (karta sportowa, karta lunch pass, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, prywatna opieka medyczna);
  • Udział w rozwoju standardów w organizacji;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w dynamicznym środowisku.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres e-mail: [email protected]

Na aplikacji prosimy umieścić poniższą klauzulę:

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Boryszew S.A. Oddział Maflow w Tychach, ul. Serdeczna 42, 43-100 Tychy na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji, jednakże nie dłużej niż na okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji na niniejsze stanowisko. Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/łem się z klauzulą informacyjną Boryszew S.A. Oddział Maflow w Tychach”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami