MŁODSZY SPECJALISTA DS. REKRUTACJI I ADMINISTRACJI PERSONALNEJ

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: BCUBE Poland
  • Kontakt: Dział Perosnalny
  • Telefon: 32 325 39 49
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Tychy
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa BCUBE)

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
Młodszy specjalista ds. rekrutacji i administracji personalnej

Miejsce pracy: Turyńska 11, 43-100 Tychy (Teren zakładu Fiat)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach;
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • udział w szkoleniach specjalistycznych;
  • pracę w przyjaznym środowisku;
  • pakiety Medicover Sport na preferencyjnych warunkach.

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla w lokalizacji Tychy;
  • raportowanie Klientom  wewnętrznym działań rekrutacyjnych, informacji o zatrudnieniu oraz ewidencjonowanie zamówień;
  • realizacja działań związanych z przygotowaniem pracowników do rozpoczęcia pracy;
  • obsługa administracyjna pracowników oddziału Tychy;
  •  współpraca z innymi konsultantami oddziału a także innymi działami w organizacji w zakresie przygotowania dokumentów, konsultacji, raportowania przebiegu pracy;
  • organizacja szkoleń pracowników zgodnie z założonym harmonogramem.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze rekrutacji;
  • samodzielność i dobra organizacja pracy;
  •  orientacja na cel;
  • wielozadaniowość;
  • umiejętność pracy pod wpływem sytuacji stresowych;
  • staranność i skrupulatność w realizacji obowiązków administracyjnych;
  • kreatywność i umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań;
  • komunikatywność, optymizm, chęć do pracy z ludźmi;
  • dobra obsługa pakietu MS Office;
  • wykształcenie wyższe ( preferowane kierunki: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia).

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.
  • Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.