DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: ICON REAL ESTATE SP. Z O.O.
  • Kontakt: Małgorzata Jędrasek
  • Telefon: 509754719
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

ICON REAL ESTATE SP. Z O.O.

ASYSTENT/ASYSTENTKA BIURA

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

·         wprowadzanie danych do systemu komputerowego (Raks),

·         profesjonalna obsługa biura i prowadzenie recepcji firmowej,

·         obsługa centrali telefonicznej oraz poczty tradycyjnej i elektronicznej,

·         zaopatrzenie biura, koordynacja dostaw, współpraca z firmami zewnętrznymi,

·         koordynacja i organizacja podróży służbowych,

·         przygotowywanie pism, raportów i dokumentów,

·         organizacja i obsługa spotkań biznesowych.

Wymagania:

·         wykształcenie min. średnie,

·         znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z zagranicznymi partnerami i kontrahentami,

·         bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych,

·         umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania czasem,

·         komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,

·         skrupulatność w realizacji obowiązków oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone mienie i funkcjonowanie                    biura.

Oferujemy:

·         pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w miłym, dynamicznym środowisku,

·         stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie,

·         pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00,

·         prywatną opiekę medyczną,

·         kartę sportowo-rekreacyjną.

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania aplikacji.

Prosimy o załączenie klauzuli poufności o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”