DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: FEEL COMFORT
  • Kontakt: Katarzyna
  • Telefon: 728442860
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Asystentka

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydata do pracy zdalnej na stanowisku: Asystent ds. Administracji. Firma na co dzień oferuje obsługę techniczną nieruchomości na najwyższym poziomie, dzięki wsparciu innowacyjnych technologii, zatrudnieniu najlepiej wykwalifikowanych pracowników oraz projektowaniu indywidulanych usług pod potrzeby nieruchomości swoich Klientów.

Asystent/asystentka ds. Administracji Biurowej – praca zdalna

Numer ref. 1/04/2024

Miejsce pracy: Praca zdalna

ZADANIA

·  Przenoszenie danych ze skanów dokumentów do programu Word lub Excel.

·  Odbieranie i wysyłanie wiadomości mail z dokumentami niezbędnymi do realizacji zadań.

·  Przygotowywanie i formatowanie tekstu w programie Word, dbanie o estetykę dokumentów.

·  Tworzenie prostych kalkulacji Excelu.

WYMAGANIA

·  Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane).

·  Obsługa komputera, pakietu Office.

·  Warunki do pracy zdalnej: sprawny komputer, aktualny pakiet MS Office (warunek konieczny).

·  Osoba zainteresowana pracą powtarzalną, komunikatywna i dobrze zorganizowana.

·  Dokładność, spostrzegawczość, umiejętność dokładnego przepisywania danych.

OFERUJEMY

·  Umowa o pracę.

·  Pracę całkowicie zdalną.

·  Pracę w godz.: 8-16.

·  Stabilne zatrudnienie.