DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 2 000-4 000 PLN/m-c
  • Firma: Engenyx
  • Kontakt: Pawel Hudek
  • Telefon: 881133635
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Jesteśmy Engenyx, agencją rekrutacyjną specjalizującą się w obszarze wysokich technologii. Pomagamy naszym klientom znaleźć najlepsze talenty na rynku, dostarczając im kluczowych graczy, którzy napędzają ich sukces. Doradzamy również w zakresie rozwiązań i strategii rekrutacyjnych, pomagając firmom zbudować silne i efektywne zespoły.

Nasz klient to jedna z najwyżej ocenianych w Polsce butikowych agencji designu. Tworzą unikalne rozwiązania przeznaczone dla systemów informatycznych wykorzystywanych na całym świecie. W swojej pracy projektowej są zorientowani na potrzeby firm na różnych etapach rozwoju – od startupów po międzynarodowe korporacje.

Poszukujemy asystenta/ki biura na pół etatu. Twoje główne zadania to wsparcie zarządu, pracy firmy oraz koordynacja projektów osobistych.

To idealne stanowisko dla osób studiujących dziennie, które poszukują elastycznej pracy.

Mile widziane zainteresowanie HR lub marketingiem.

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Telefon i laptop służbowy
  • Pracę w małym, zgranym zespole (przyjazna atmosfera)
  • Umowę-zlecenie
  • Wynagrodzenie pomiędzy 2000 - 4000 zł brutto (rozliczane godzinowo)

Obowiązki

  • Organizowanie kalendarza
  • Współpraca z biurem rachunkowym
  • Wystawianie rachunków i faktur
  • Prowadzenie działań marketingowych i zarządzanie firmowymi social media
  • Monitorowanie płatności od klientów
  • Kontrola faktur kosztowych
  • Wsparcie w obiegu korespondencji i dokumentów
  • Organizowanie procesów firmowych
  • Organizowanie wyjazdów firmowych
  • Koordynowanie osobistych projektów i procesów

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2)
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość oprogramowania biurowego (edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny)