BUSINESS DEVELOPMENT SPECIALIST/ MŁODSZY SPECJALISTA DS. ROZWOJU PROJEKTÓW ELEKTROWNI FOTOWOLTAICZNYCH

DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 2 500-6 000 PLN/m-c
  • Firma: POL.SOLAR Sp. z o.o.
  • Kontakt: Piotr Sambor
  • Telefon: 221004515
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Co robimy?

POL.SOLAR zajmuje się rozwojem projektów wielkopowierzchniowych instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski. Naszą misją jest rozwój bezemisyjnej energetyki i zmniejszanie śladu węglowego Unii Europejskiej. POL.SOLAR działa na rynku od ponad dwóch lat, ale już może się pochwalić portfelem ponad 200 MW elektrowni słonecznych oraz współpracą z liderami polskiego rynku fotowoltaiki.

Zakres obowiązków

·         Wsparcie przy realizacji strategii pozyskiwania umów dzierżawy – obsługa platform społecznościowych, wsparcie w poszukiwaniu nowych partnerów do współpracy

·         Nawiązywanie kontaktu z właścicielami gruntów rolnych, na których będzie mogła powstać farma fotowoltaiczna – negocjacje i pozyskiwanie umów dzierżawy bezpośrednio i telefonicznie

·         Wykonywanie prostych analiz z zakresu dostępności i atrakcyjności gruntów do potencjalnej dzierżawy

Co oferujemy?

·         Możliwość zdobycia doświadczenia w przyszłościowym sektorze zielonej energii (obszar dużych instalacji przemysłowych, nie indywidualnych)

·         Rozwój w ramach organizacji (możliwość awansu)

·         Praca w systemie hybrydowym (biuro + zdalnie) lub 100% zdalnie (konieczna dostępność na wyjazdy służbowe w Polsce)

·         Wynagrodzenie w systemie pensja stała + premia od pozyskanej umowy dzierżawy (prowizje bez górnej granicy)

·         Narzędzia niezbędne do pracy

Kogo poszukujemy?

·         Jesteś chętny/a do nauki, samodzielnej i odpowiedzialnej

·         Nie boisz się negocjacji i sprzedaży przez telefon jak i osobiście

·         Posiadasz Prawo jazdy kat. B

·         Świetnie komunikujesz się z ludźmi

·         Masz doświadczenie w sprzedaży lub branży fotowoltaicznej (mile widziane), szukamy również osób bez doświadczenia