CLOUD SOLUTION ENGINEER (DEVSECOPS) - PRACA ZDALNA - BARDZO ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE - HOLENDERSKA UMOWA O PRACE NA CZAS NIEOKREŚLONY

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 550-6 350 EUR/m-c
  • Firma: icareer24.com
  • Kontakt: Pawel
  • Telefon: 571381734
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Specjalizujemy się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych (KRAZ 18922), obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w zdalnej na stanowisku Cloud Solution Engineer (DevSecOps).

Miejsce pracy: Holandia (praca zdalna z Polski lub innego kraju)

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zakres obowiązków:

  • Jako inżynier rozwiązań w chmurze (DevSecOps) najważniejsza jest obsługa klienta. Aby opracować skalowalne, niezawodne i bezpieczne systemy dla rozwiązań biznesowych, które poprawiają jakość obsługi klienta, poszukujemy doświadczonego inżyniera DevSecOps. Odpowiadasz za projektowanie, rozwój i wdrażanie infrastruktury chmury i funkcji automatyzacji, które zapewniają naszym zespołom i klientom potężny, ciągły proces wdrażania, bezpiecznie dostarczają usługi SaaS, dostarczają nowe funkcje, konfiguracje i aktualizacje kilka razy dziennie. Wspólnie z zespołem pracujesz nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które pomogą zidentyfikować i rozwiązać problemy związane z czasem pracy, zwiększyć bezpieczeństwo i dostępność oraz osiągnąć doskonały poziom wydajności, aby osiągnąć standardy jakości, jakich oczekują nasi klienci. Bezpieczeństwo danych i usług ma zasadnicze znaczenie.

Wymagania:

  • Wystarczające doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu architektury Cloud Native Cloud z Kubernetes
  • Doświadczenie i wiedza na temat infrastruktury korporacyjnej, bezpieczeństwa sieci, użytkowników i aplikacji
  • Doświadczenie w projektowaniu i budowaniu infrastruktury Cloud (Native)
  • Umiejętności skryptów w językach takich jak Bash, JavaScript
  • Doświadczenie z ramami ciągłej dostawy i praktykami Git (GitOps), takimi jak Argo, Flux
  • Infrastruktura jako kod i dynamiczne struktury zarządzania zasobami, takie jak Terraform, ARMS
  • Język angielski minimum na poziomie B1, warunek konieczny

Oferujemy:

  • Holenderska umowa pracę na czas nieokreślony
  • Oferujemy miesięczne wynagrodzenie od 4550 € do 6350 € / Brutto (z wyłączeniem usług dodatkowych) w wymiarze 40 godzin. Ostateczna pensja zależy od wiedzy i doświadczenia, które wniesiesz
  • Dodatek urlopowy 8 %
  • System emerytalny w całości finansowany przez pracodawcę
  • 28 dni urlopowy rocznie
  • Aktywnie rozwijaj swoje umiejętności i kompetencje poprzez szeroki wachlarz możliwości szkoleń zawodowych i coaching kompetencji osobistych, takie jak komunikacja i przywództwo dla doskonałości

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres mailowy:

[email protected]

W treści lub tytule maila proszę podać stanowisko jakiego aplikacja dotyczy.

W razie szczegółowych pytań prosimy o kontakt:

+48 571 381 734

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 94/46/WE informuję, iż:

  • administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Maruszewski, Aleja Lip 11, 05-092 Łomianki;
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b Rodo;
  • odbiorcą Państwa danych osobowych będą podmioty zainteresowane zatrudnieniem osób biorących udział w procesie rekrutacji;
  • przekazane na potrzeby niniejszej rekrutacji Państwa dane osobowe będą przetwarzane do momentu ewentualnego wycofania przez Państwa zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji. Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane do celów przyszłych rekrutacji na to samo stanowisko lub inne stanowiska przez Agencję zatrudnienia Paweł Maruszewski.
  • posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  • mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  • podanie przez Państwo danych osobowych jest warunkiem rozpoczęcia procesu rekrutacji. Są Państwo zobowiązani do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości sfinalizowania procesu rekrutacji.