DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Next Technology Professionals
  • Kontakt: Next Technology Professionals
  • Telefon: 221189919
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Jako Next Technology Professionals wspieramy specjalistów IT w znajdowaniu nowej pracy. Jesteśmy agencją rekrutacyjną - na rynku działamy od prawie 7 lat i mamy za sobą ponad 600 przeprowadzonych procesów rekrutacyjnych, które zakończyły się sukcesem. Indywidualne podejście, słowność oraz regularna komunikacja - tymi wartościami kierujemy się w każdym procesie.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Senior DevOps Engineer

Zakres obowiązków / Responsibilities

Projekt: Do klienta z branży logistycznej, który dostarcza rozwiązania nowej generacji w zakresie produkcji i zarządzania łańcuchem dostaw. Głównym celem będzie praca nad stworzeniem planu migracji obecnej architektury do nowej, która nie tylko zachowa istniejący zestaw funkcji, ale także wykorzysta nowoczesne koncepcje w celu osiągnięcia lepszej skalowalności.

Zespół: 11 osób (siedmiu specjalistów DevOps, dwóch testerów, Scrum Master, BA)
Metodyka pracy: SCRUM
Model współpracy: 100% zdalnie
Wynagrodzenie: 230-250 zł/h
Dostępność: maksymalnie 1-2 miesiące okresu dostępności

Proces rekrutacyjny:

  1. rozmowa HRowa - trwająca około 30 minut
  2. rozmowa techniczna - trwająca około 1h
  3. rozmowa z PM - trwająca około 1h

Oczekujemy/ We expect

Dobrze odnajdziesz się na tym stanowisku, jeśli:
  • masz co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku DevOps Engineer
  • od co najmniej 1 roku pracujesz z chmurą AWS
  • posiadasz praktyczne doświadczenie w pracy z Kubernetes oraz Terraform
  • bardzo dobrze komunikujesz się w języku angielskim - będziesz pracował w miedzynarodowym środowisku
Nice to have:
  • znajomość Python
  • znajomość Helm
  • znajomość frameworków monitorujących

Oferujemy / We offer

Możemy Ci zaproponować:
  • zatrudnienie na podstawie UoP lub B2B (bez płatnego urlopu). Umowa jest podpisywana bezpośrednio z naszym Klientem
  • elastyczne godziny pracy (można rozpoczynać pracę między 7:30-10:00)
  • karta multisport, opieka medyczna
  • lekcje angielski z native speakerami w godzinach pracy
  • społeczności w firmie, pozwalające na wymianę wiedzy
  • liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • możliwość rozwoju jako mentor / trener (np. możliwe przemawianie podczas konferencji)
  • firma zapewnia potrzebne wyposażenie do pracy - laptop oraz dodatkowy monitor