DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 6 000-7 000 PLN/m-c
  • Firma: Główny Urząd Miar
  • Kontakt: Agnieszka Radziwonka
  • Telefon: 225819061
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: Warszawa, ul. Elektoralna 2 lub Kielce, ul. Wrzosowa 46

ZAKRES ZADAŃ
  1. wsparcie w opracowywaniu dokumentów i prowadzenie spraw związanych z udzielaniem zamówień publicznych w ramach projektów i programów realizowanych z udziałem środków zewnętrznych oraz zakupu aparatury badawczej,
  2. opracowywanie dokumentów i prowadzenie spraw związanych z udzielaniem zamówień zgodnie z Wytycznymi w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020 oraz Regulaminem wewnętrznym GUM,
  3. monitorowanie i wsparcie w realizacji umów zawieranych w trybie zamówień publicznych oraz Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020,
  4. współuczestniczenie w przygotowywaniu projektów regulacji wewnętrznych w ramach Wydziału ds. aparatury i zakupów projektowych Departamentu Innowacji i Rozwoju,
  5. prowadzenie i aktualizacja platformy SharePoint zawierającej bieżące informacje w zakresie udzielanych zamówień,
  6. wsparcie w archiwizacji dokumentów i korespondencji w zakresie udzielanych zamówień.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY
  • wykształcenia wyższego,
  • 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze zamówień publicznych,
  • bardzo dobrej znajomości ustawy Prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych,
  • znajomości zasad rozliczania projektów UE,
  • bardzo dobrej znajomość Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020,
  • bardzo dobrej znajomości aplikacji i usług Microsoft Office,
  • umiejętności dobrej organizacji pracy oraz skrupulatności,
  • umiejętności: współpracy, komunikacji, zorientowania na osiąganie celów.
DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE
  • przeszkolenie z zakresu Prawa zamówień publicznych,
  • znajomość bazy konkurencyjności – internetowej bazy zawierającej ogłoszenia beneficjentów,
  • znajomość aplikacji i usług Microsoft Office 365, w szczególności SharePoint.
OFERUJEMY
  • Ruchomy czas pracy
  • Indywidualny rozkład czasu pracy
  • Częściowe wykonywanie pracy poza siedzibą urzędu (praca zdalna, „home office”)
  • Stołówkę pracowniczą
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę - w dynamicznie rozwijającej się krajowej instytucji metrologicznej
  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy
  • Dogodną lokalizację w centrum Warszawy z rozbudowaną siecią połączeń komunikacyjnych
  • Dodatek za wieloletnią pracę w wysokości od 5% do 20 % wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy
  • Trzynaste wynagrodzenie
  • Szkolenia oraz możliwości dalszego rozwoju kompetencji zawodowych
  • Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na życie oraz dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego
  • Możliwość wykupienia legitymacji uprawniających do przejazdów koleją z 50% zniżką
  • Możliwość wykupienia karty MultiSport
Aplikacje prosimy składać wyłącznie w formie elektronicznej na adres [email protected] do dnia 11 kwietnia 2022 r. z dopiskiem w tytule e-maila „Ekspert ds. dokumentacji przetargowej”.

Aplikacje powinny zawierać CV, LM, skan dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganego wykształcenia i doświadczenia zawodowego (świadectwa pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu, referencje).

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: 22 581 90 61 lub mailowego na adres: [email protected] .
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

DANE OSOBOWE - KLAUZULA INFORMACYJNA
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r. str. 1, zm. Dz. Urz. UE.L 2018 Nr 127, poz. 2), zwanego dalej RODO, informuję, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Główny Urząd Miar z siedzibą w Warszawie przy ul. Elektoralnej 2, 00-139 Warszawa, za którego czynności z zakresu prawa pracy dokonuje Dyrektor Generalny Urzędu. Kontakt z Administratorem danych: tel.: (22) 581 93 99, e-mail: [email protected], adres do korespondencji: Główny Urząd Miar, ul. Elektoralna 2, 01-139 Warszawa.
2. Z Inspektorem ochrony danych można się skontaktować: tel.: (22) 581 94 30, e-mail: [email protected], adres do korespondencji: Inspektor ochrony danych, Główny Urząd Miar, ul. Elektoralna 2, 01-139 Warszawa.
3. Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia naboru na wolne stanowisko pracy w Głównym Urzędzie Miar oraz archiwizacji dokumentów po przeprowadzeniu naboru.
Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda na przetwarzanie tych danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania, poprzez kontakt z Administratorem danych. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, konieczna będzie Pani/Pana zgoda na ich przetwarzanie. Powyższa zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie.
4. Podstawą prawną przetwarzania będzie:
- art. 6 ust. 1 lit. c) RODO na podstawie przepisów art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz. U. z 2020 r., poz. 1320), ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (tj. Dz. U. z 2020 r., poz. 164),
- art. 6 ust. 1 lit. a) RODO oraz art. 9 ust. 2 lit. a) RODO – osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych,
- art. 6 ust. 1 lit. b) RODO – przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
5. Dane osobowe mogą być przekazywane wyłącznie podmiotom do tego uprawnionym na podstawie odrębnych przepisów prawa. Informacja o wynikach naboru zostanie umieszczona na powszechnie dostępnej stronie Biuletynu Informacji Publicznej Głównego Urzędu Miar. Ponadto mogą być ujawnione podmiotom, z którymi GUM zawarł umowę na świadczenie usług serwisowych dla systemów informatycznych wykorzystywanych przy ich przetwarzaniu.
6. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego ani do organizacji międzynarodowych.
7. Będziemy przechowywać Pani/Pana dane osobowe przez okres niezbędny do przeprowadzenia naboru na wolne stanowisko pracy a następnie przez czas wskazany w przepisach o archiwizacji - ustawie z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 164).
8. Przysługują Pani/Panu następujące prawa w zakresie przetwarzania danych osobowych:
- prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii – zgodnie z art. 15 RODO
- prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych, jeżeli są błędne lub nieaktualne – zgodnie z art. 16 RODO
- prawo do ograniczenia przetwarzania danych – zgodnie z art. 18 RODO
- prawo do usunięcia tych danych osobowych, których przetwarzanie odbywa się na podstawie działania oznaczającego zgodę na ich przetwarzanie, jeżeli zgoda została cofnięta – zgodnie z art. 18 RODO.
Żądanie realizacji wyżej wymienionych praw proszę przesłać w formie pisemnej na adres administratora danych z dopiskiem „Ochrona danych osobowych”.
9. W przypadku uzyskania informacji, że przetwarzanie w Głównym Urzędzie Miar Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO), ma Pani/Pan prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, na adres: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
10. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (m. in. imię, nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, wymagania do zatrudnienia w Głównym Urzędzie Miar) jest wymagane przepisami prawa, aby uczestniczyć w procesie naboru na wolne stanowisko pracy. Podanie innych danych jest dobrowolne.
11. Pani/Pana dane nie będą wykorzystywane do podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.