DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: MWTRUST sp.zo.o.
  • Kontakt: Sandra Kierzkowska
  • Telefon: 729855905
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Opiekun

Witajcie,

rozpoczynamy rekrutację na stanowisko Handlowiec/Opiekun Klienta.

Poszukujemy osoby dynamicznej i komunikatywnej, gdyż do głównych zadań osoby nowo zatrudnionej będzie należała m.in. prezentacja naszej oferty.

Jesteś zainteresowany sprzedażą, chcesz pracować w otoczeniu fajnej ekipy, masz kompetencje sprzedażowe, zapraszamy na spotkanie i rozmowę kwalifikacyjną.

Zakres obowiązków:

Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymanie dobrej komunikacji posprzedażowej z Klientami firmy.

Prezentowanie oferty handlowej.

Czego oczekujemy:

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta, jeśli takiego nie masz, to my Cię nauczymy.

Mile widziane doświadczenie w branży finansów, jeśli takiego nie posiadasz to my Cię nauczymy.

Znajomość środowiska MS Office, w szczególności Excel.

Komunikatywność, otwartość, samodzielność w działaniu.

Umiejętność planowania i organizacji pracy.

Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

Praca w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy.

Atrakcyjny system wynagrodzenia: podstawa + premia od sprzedaży- doceniamy Twoje zaangażowanie   (zarobki od 4000,00 zł., do - to zależy od Ciebie).

Niezbędne narzędzia pracy: telefon i komputer służbowy.

Zdobycie cennego doświadczenia w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku.

Aplikacje z CV prosimy składać na adres mailowy [email protected]