DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Enco Sp. z o.o.
  • Kontakt: Katarzyna Bojanow
  • Telefon: 22 543 72 00
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Inżynier Produkcji

Firma ENCO Sp. z o.o. działająca na rynku od 1989r.  realizująca szereg ciekawych projektów w  zakresie szeroko pojętej elektroenergetyki, w związku z dalszym rozwojem prowadzi rekrutację na stanowisko:

Inżynier/Technik przygotowania produkcji

Miejsce pracy: Warszawa (Żerań)
Wymiar pracy: pełen etat

Opis stanowiska:

·       Sprawdzanie zleceń produkcyjnych pod kątem kompletności informacji koniecznych do realizacji zlecenia.

·       Dokonywanie niezbędnych uzgodnień technicznych.

·       Przygotowanie dokumentacji i montażowej i zestawień materiałów do produkcji

·       Prowadzenie nadzoru technicznego i jakościowego nad wykonywanymi zleceniami produkcyjnymi pod kątem zgodności ze zleceniem i dokumentacją montażową, dotrzymania parametrów technicznych, kontrola końcowa wyrobu z uwzględnieniem odpowiednich pomiarów – zwolnienie wyrobu.

·       Stała kontrola jakości i zgodności produkcji z obowiązującymi normami i dostosowywanie jej do obowiązujących przepisów.

·       Przygotowanie dokumentów obrotów magazynowych w zakresie produkcji wyrobów.

Poszukujemy osoby z:

·      Wykształceniem technicznym lub wyższym (elektrycznym/ elektrotechnicznym lub pokrewnym)

·       Dobrą znajomością programu AUTOCAD

·       Umiejętnością czytania dokumentacji technicznej

·       Odpowiedzialnej i sumiennej

·       Chętnej rozwijać się w branży elektrotechnicznej niskich napięć

Oferujemy

·        Stabilne warunki zatrudnienia

·        Wynagrodzenie w systemie motywacyjnym

·        Ambitną i rozwojową pracę

·        Udział w ciekawych projektach

·        Możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego

·        Szkolenia zawodowe

·        Po okresie próbnym ubezpieczenie grupowe oraz pakiet multisport