DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Energy Nortle Sp. z o.o.
  • Kontakt: Energy Nortle Sp. z o.o.
  • Telefon: 607154741
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

W Energy Nortle zajmujemy się projektowaniem urządzeń, produkcją rozdzielnic elektrycznych, a także ich serwisem. Jako Firma doceniamy ludzi wytrwałych, którzy ciągle doskonalą siebie oraz rozwijają organizację.

Czego możesz się u nas spodziewać?

Do naszego Zespołu szukamy osób doświadczonych jak i chętnych do nauki, chcących podnosić swoje kwalifikacje. Jeżeli jesteś osobą kreatywną i chcesz rozwijać swoje umiejętności to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Inżynier Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Nasze wymagania:

  • Znajomość i realizacja planów sprzedażowych
  • Umiejętność wykorzystywania technik sprzedaży
  • Wiedza techniczna w branży elektrycznej
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Doświadczenie w handlu na podobnym stanowisku
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy zespołowej
  • Prawo jazdy kat. B

Twój zakres obowiązków:

  • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych i poza sprzedażowych
  • Efektywne zarządzanie swoim obszarem sprzedaży
  • Tworzenie ofert handlowych
  • Pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z Klientem
  • Profesjonalna obsługa Klienta i fachowe doradztwo w wyborze odpowiednich produktów lub rozwiązań
  • Koordynacja z Działem Przygotowania Produkcji realizowanych kontraktów
  • Wyjazdy do Klientów (cała Polska)

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (udział w szkoleniach, webinariach)
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia - ustalane na spotkaniu
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem na życie członków rodziny!
  • Dodatkowe benefity:

- Program emerytalny PPK

- Program poleceń pracowniczych (możliwość zdobycia dodatkowego bonusu pieniężnego!)

- Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie

- Pikniki rodzinne, wydarzenia i imprezy firmowe

Jesteś zainteresowana/y? Dołącz do naszego Zespołu! Aplikuj!