MENADŻER SPRZEDAŻY TRANSPORTU

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 000-15 000 PLN/m-c
  • Firma: DSPL Sp. z o.o.
  • Kontakt: Oksana Łyszkowska
  • Telefon: +48 798 154 592
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Do działu ladunkow zbiorczych !

Twoje zadania:

*poszukiwanie potencjalnych klientów zagranicznych, przyjmowanie zgłoszeń przychodzących, negocjowanie, uczestnictwo w targach branżowych;

*zawieranie umów, prowadzenie klienta podczas całego transportu;

*rozwój i utrzymanie stałych klientów;

*radzenie sobie z wierzytelnośćią

Wymagania:

*wykształcenie wyższe;

*dobra znajomość języka angielskiego, rosyjskiego lub niemieckiego ;

*kompetentna mowa ustna i pisemna.

Dla nas ważne:

*Jesteś towarzyski, odpowiedzialny i nastawiony na wyniki;

*Masz aktywną pozycję życiową, umiesz przekonywać i pracować pod presją czasu;

*Lubisz rozwiązywać trudne zadania. Twój cel: odnieść sukces i osiągnąć sukces w zawodzie.

Oferujemy:

* wysoki poziom dochodów (miesięczne wynagrodzenie stałe + część zmienna);

*umowę o pracę + pakiet socjalny;

*stać się częścią międzynarodowej firmy o światowej renomie;

*możliwość współpracy z dużymi klientami zagranicznymi, prowadzenie dużych projektów, możliwość wyjazdów służbowych za granicę; wysoki dochód, na który możesz bezpośrednio wpływać;

*szkolenia firmowe pracowników (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, system mentoringu) ;

*imprezy firmowe (dzień kierowcy, Sylwester, spływ kajakowy); nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego i osobistego!

Jeśli lubisz rozwiązywać trudne zadania i dążysz do sukcesu w logistyce-chętnie Cię poznamy!

„Wysłanie dokumentów aplikacyjnych, jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji oraz zapoznaniem się z treścią obowiązku informacyjnego (art. 13 ust. 1 i 2 RODO) DSPL sp. z o.o.”