MŁODSZY SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: ECHO Energy and Safety Sp. z o.o.
  • Kontakt: MajaMalczewska
  • Telefon: 690832200
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Firma Echo Environmental Group obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • Realizacja projektów związanych z analizą emisji wbudowanych  (CBAM),

  • Realizacja projektów związanych z Rozszerzoną Odpowiedzialnością Producenta (ROP) w UE;

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi również spoza UE;

  • Obsługa baz BDO, CRO, BDS;

  • Przygotowywanie danych do sprawozdań środowiskowych z zakresu gospodarki odpadami, emisji zanieczyszczeń do powietrza (m.in. GUS, KOBIZE, BDO);

  • Przygotowanie sprawozdawczości do organów administracyjnych z zakresu ochrony środowiska;

  • Współpraca z właściwymi urzędami i instytucjami;

  • Monitorowanie i nadzorowanie zmian w regulacjach prawnych związanych
    z ochroną środowiska;

  • Udział w audytach oceny zgodności z przepisami prawnymi;

  • Monitorowanie rynku usług, analiza trendów i działań konkurencji;

  • Nawiązywanie kontaktów handlowych i pozyskiwanie projektów;

  • Stałe poszukiwanie ekologicznych rozwiązań;

  • Budowanie i promowanie kultury pro środowiskowej wśród współpracowników;

  • Bieżąca współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

WYMAGANIA:

  • Zaangażowanie – zależy nam na pracy z osobą, której chce się uczyć i rozwijać;

  • Wykształcenie - kierunkowe z zakresu ochrony środowiska, inżynierii środowiska, zarządzania środowiskowego;

  • Wiedza – podstawowa znajomość przepisów dot. ochrony środowiska
    i umiejętność stosowania ich w praktyce;

  • Język – dobra znajomość języka angielskiego;

  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Ms Office;

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole;

  • Samodzielność w działaniu;

  • Umiejętność skutecznej komunikacji w mowie i piśmie;

  • Punktualność i sumienność;

  • Pasja i wiara w to, że warto dbać o środowisko.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość mechanizmu CBAM (Carbon Border Adjustment Mechanism);

  • Realizacja projektów związanych z analizą śladu węglowego;

  • Profesjonalne działanie w Social Mediach

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Program premii uzależniony od realizacji celów;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Szkolenia kierunkowe;

  • Dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego – studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, doktoranckie;

  • Dodatkowy płatny dzień urlopu z okazji imienin pracownika;

  • Zwrot za bilety na wydarzenia kulturalne;

  • Przyjazną atmosferę pracy.

INFORMACJE O PRACODAWCY:

Firma ECHO Energy and Safety Sp. z o.o. należy do grupy ECHO Environmental Group, która powstała w 2009 roku w odpowiedzi na wzrastające zainteresowanie usługami konsultingu ochrony środowiska w Polsce, w Europie Środkowej i Wschodniej. Zajmujemy się między innymi doradztwem w zakresie ochrony środowiska, włącznie z oceną zgodności prawnej, wdrażaniem i audytowaniem systemów zarządzania środowiskowego, zarządzania energią, jakością i bezpieczeństwa pracy, jak również badaniami terenowymi środowiska gruntowo-wodnego oraz oceną stanu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesłać na adres: [email protected] z nazwą stanowiska z ogłoszenia w tytule e-maila.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."
W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez ECHO Energy and Safety Sp. z o.o. prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Spółkę" (opcjonalnie).

Art. 13 RODO - obowiązek informacyjny
Dla kandydatów do pracy w ECHO Energy and Safety Sp. z o.o.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ECHO Energy and Safety Sp. z o.o., z siedzibą ul. Plantowa 5, 05-830 Nadarzyn; e-mail: [email protected]

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody.

Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.