MŁODSZY/SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ KONTRAKTÓW NFZ

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Randstad
  • Kontakt: Marta Lipowska
  • Telefon: 605 133 831
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Wraz z naszym klientem - dynamiczną firmą działającą w sektorze opieki zdrowotnej, specjalizującą się w świadczeniu usług medycznych dla społeczności lokalnej, zachęcamy do zapoznania ze szczegółami oferty!

Mamy do zaproponowania stanowisko młodszego specjalisty oraz specjalisty w obszarze rozliczeń kontraktów NFZ!

oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze branży medycznej
  • podnoszenie kwalifikacji
  • udział w rozwoju firmy, będącej liderem na rynku rozliczeń NFZ
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • kartę sportową

zadania

  • rozliczanie kontraktów podmiotów leczniczych z NFZ
  • praca w Systemie Zarządzania Obiegiem Informacji (SZOI) i Portalu Świadczeniodawcy
  • praca w programach KS-PPS, KS-SOMED, Eskulap, Eurosoft, Ka-Medica, Mediqus, AMS
  • przygotowywanie ofert konkursowych w aplikacji NFZ-KO
  • sporządzanie pism, raportów i zestawień na potrzeby klientów firmy
  • analiza realizacji umowy z NFZ

oczekujemy

  • doświadczenie w rozliczaniu kontraktów z NFZ i przygotowywaniu ofert konkursowych (min. 1 rok)
  • znajomość aplikacji informatycznych wspomagających rozliczanie świadczeń
  • znajomość rynku medycznego
  • znajomość podstaw prawnych wymaganych przy realizacji kontraktu z NFZ
  • wykształcenie min. średnie
  • analityczne myślenie
  • bardzo dobre umiejętności komunikacji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia