DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 500-6 200 PLN/m-c
  • Firma: Step Up Search
  • Kontakt: Julia Turowska
  • Telefon: +48694480946
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego

Dla naszego Klienta, pioniera w usługach transportu drogowego z Chin do Europy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Stanowisko: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Lokalizacja: Warszawa, Stara Miłosna

Branża: Transport i Logistyka

Grafik: 1 zmiana poranna (Pn-Pt)

Wynagrodzenie: 5500 - 6200 zł brutto /do negocjacji

Rodzaj umowy: Umowa o Pracę bezpośrednio od pracodawcy

Zakres obowiązków:

·                    Wspieranie procesów logistycznych (m.in. obsługa wózka widłowego);

·                    Załadunek i rozładunek towarów;

·                    Bieżące prace magazynowe;

·                    Wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu usprawnienie pracy magazynu.

Wymagane doświadczenie:

·                    Uprawnienia na wózki jezdniowe UDT;

·                    Gotowości do pracy w systemie zmianowym;

·                    Motywacji do podjęcia stabilnej pracy na pełen etat;

·                    Doświadczenia na podobnym stanowisku;

·                    Zaangażowania w realizację powierzonych zadań;

·                    Odpowiedzialności za wykonywaną pracę.

Oferujemy:

·                    Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej organizacji;

·                    Umowa o Pracę na pełen etat;

·                    Ubezpieczenie grupowe;

·                    Możliwość rozwoju w strukturach organizacji;

·                    Dodatkowe bonusy;

·                    Miejsce pracy: Stara Miłosna k. Warszawy.

Prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]

Aplikując, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Step Up sp. z o.o. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

1. Administratorem Twoich Danych Osobowych jest Step Up Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Włodarzewska 33, 02-384 Warszawa.

2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pisemnie na adres: Step Up Sp. z o.o. ul. Włodarzewska 33, 02-384 Warszawa lub mailowo na [email protected]

3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji. Podstawą przetwarzania tych danych jest art. 6 ust. 1 lit. a) c) RODO oraz 22 ust. 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2018 r. poz. 917 z późn. zm.) oraz §1 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z maja 28 1996 r. (Dz. U. z 2017 r. poz. 894 z późn. zm.).

4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

5. Twoje dane osobowe zebrane w ramach aktualnego procesu rekrutacyjnego będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

6. Przysługuje Ci prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody.

7. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Organem nadzorczym będzie Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne do wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne.