DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PKO Finat Sp. z o.o.
  • Kontakt: Monika Olszak
  • Telefon: 722 010 218
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Programista
Rodzaj zatrudnienia:
Opis oferty: Projekt dotyczy rozwoju i utrzymywania szyny ESB Banku.

Zakres obowiązków:
  • projektowanie, budowanie, konfiguracja usług na szynie ESB
  • realizacja testów jednostkowych i integracyjnych wytworzonego oprogramowania
  • tworzenie dokumentacji oraz udział we wdrożeniach wytworzonego oprogramowania
Poszukiwane kompetencje:
  • wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego
  • doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem języków obiektowych, np. Java
  • praktycznej znajomości zagadnień dotyczących integracji: WSDL, JMS,  SOAP, XML Schema, transakcyjne systemy kolejkowe (WebSphere MQ)
  • praktycznej znajomości systemu operacyjnego Linux
  • znajomość platformy integracyjne IBM Integration Bus (wcześniejsza nazwa Websphere Message Broker) lub innej wiodącej technologii integracyjnej (WebMethods, Tibco, Java Mule)
  • silnej motywacji w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów i zaangażowania w pracę
  • chęci przyswajania nowych zagadnień z zakresu technologii integracyjnych jak również wiedzy domenowej z zakresu bankowości oraz finansów
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • praca zdalna w systemie rotacyjnym 1 na 8 tyg. dyżurem tygodniowym w biurze (centrum Warszawy)
  • pracę w doświadczonym zespole, przy rozwoju jednej z największych platform integracyjnych w kraju
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • profesjonalny system szkoleń