DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 600-7 700 PLN/m-c
  • Firma: Warmos Sp. z o.o.
  • Kontakt:
  • Telefon: 223197702
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Firma znajdująca się na Targówku Przemysłowym zatrudni na stanowisko:   INFORMATYK / ADMINISTRATOR SIECI.

Zakres obowiązków:

-  zarządzanie, utrzymanie, obsługa, konfiguracja pfSense Netgate firewall,

-  znajomość protokołów sieciowych TCP/IP,

-  zarządzanie serwerem NAS,

-  utrzymanie i nadzór nad infrastrukturą sieciową, obsługa, konserwacja oraz modernizacja sieci WAN/LAN/WLAN,

-  utrzymanie, obsługa oraz modernizacja systemu monitoringu CCTV – IP oraz analogowego,

-  udzielanie wsparcia technicznego użytkownikom z zakresu obsługi urządzeń komputerowych oraz systemów informatycznych,

-  monitorowanie oraz rozwiązywanie problemów – helpdesk dla klientów spółki,

-  zarządzanie usługami hostingowymi,

-  zarządzanie podstawowymi funkcjami systemów z rodziny Windows Server, Symfonia,

-  prowadzenie audytów z zakresu bezpieczeństwa IT.

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- wykształcenie min. średnie – preferowane kierunki techniczne /informatyczne/,

- bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu sieci LAN/WAN/WLAN, protokołu TCP/IP, funkcjonowania sieci teleinformatycznych,

- bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu monitoringu CCTV,

- bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows oraz pakietu biurowego Office,

- bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego oraz jego modyfikacji i naprawy,

- aktywne prawo jazdy kat. B

- dokładność, kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia,

- samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,

- zaangażowanie w pracę, chęć rozwijania umiejętności i zdobywania wiedzy.

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- pracę w godzinach 8:00 – 16:00 w dni robocze,

- niezbędne narzędzia do pracy:  komputer, telefon służbowy, narzędzia do naprawy i diagnostyki komputerów oraz sprzętu komputerowego,

- wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę.