DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: ACS Sp. z o.o.
  • Kontakt: Rekrutacja A-CS
  • Telefon: 693-602-162
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

"ACS" Sp. z o.o. należąca do Grupy Kapitałowej Polskie Państwowe "Porty Lotnicze", zarządzającego m.in. Lotniskiem Chopina w Warszawie, obecnie poszukuje osób do pracy na stanowiskach:

Młodszego Pracownika Porządkowego na terminalu lotniska im. F. Chopina w Warszawie

Oferta skierowana jest do osób z orzeczoną niepełnosprawnością.

Miejsce pracy :

  • Lotnisko im. F. Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1.

Zakres obowiązków m.in. :

  • utrzymanie porządku i czystości w przestrzeni dostępnej dla pasażerów, odkurzanie wykładzin, serwis toalet, mycie podłóg.

Wymagania formalne:

  • posiadanie ważnego orzeczenia o niepełnosprawności;

  • posiadanie obywatelstwa polskiego lub innego kraju Unii Europejskiej i posługiwanie się w mowie i piśmie językiem polskim;

  • niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie;

  • zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, rzetelność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie działającej na rynku od 15 lat;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (przy pełnym etacie wynagrodzenie miesięczne to około 4246,00 brutto (tj. 3860,00 zł brutto + 10% premii);

  • możliwość podjęcia pracy na pełen etat, ¾ etatu lub ½ etatu;

  • prywatną opiekę medyczną (pakiet świadczeń medycznych dofinansowywany przez pracodawcę);

  • świadczenia socjalne (z ZFŚS).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza rekrutacyjnego.

Więcej informacji o ofercie pod numerem tel.: 693 602 162.

Do rozpatrzenia przesyłanej korespondencji oraz  CV, niezbędne jest umieszczenie w ich treści zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.