DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 22-23 PLN/h
  • Firma: Tempus A
  • Kontakt: Tempus A
  • Telefon: 731-787-888
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861). Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej dla jednego z naszych Klientów na stanowisku:

                                                             Miejsce pracy: Dawidy (Raszyn)

                                                                         Numer ref: M/DR

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,
  • stawkę godzinową 22,00 brutto,
  • po 3 miesiącach stawka godzinowa będzie wynosiła 23,00 zł brutto + 1zł dodatku do każdej godziny, pod warunkiem braku nieobecności nieusprawiedliwionych.

Czas pracy:

  • praca od poniedziałku do piątku,
  • praca zmianowa po 8-12 godz. ( zmiany 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00 lub 6:00-18:00, 18:00-6:00).

Obowiązki:

  • ręczne prace transportowe,
  • rozpakowywanie surowca na produkcji
  • prace porządkowe na hali produkcyjnej,
  • obsługa prostych maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • pomoc w pracach magazynowych.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w godzinach nocnych,
  • aktualna książeczka lub orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do wyrobienia.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny :

+48 533 369 535;

+48 731 737 888;

+48 501 322 675;

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrznym podmiotom rekrutującym.”