DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: B8 Recruitment
  • Kontakt: B8 Recruitment
  • Telefon: 570318000
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Od zaraz poszukujemy Pracowników Produkcji, z możliwością przyuczenia oraz Pracowników z UDT.

Stabilne zatrudnienie u lidera na rynku. Jeśli szukasz stałej pracy - zapraszamy do aplikowania.

Jesteś zainteresowany prześlij zgłoszenie poprzez formularz, wyślij wiadomość "praca" na 570 318 000 lub skontaktuj się telefonicznie - przekażemy szczegóły oferty!

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • na początek umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, L4, odprowadzane składki ZUS, pełne ubezpieczenie), z możliwością stałego zatrudnienia bezpośrednio po średnio 6 miesiącach
  • wynagrodzenie podstawowe: 28 - 30 zł/h brutto + dodatki + premia
  • pracę od pon. do pt., 2zm: (6-14, 14-22), w wyższym sezonie możliwość wprowadzenia 3 zm
  • możliwość przyuczenia na stanowiska operatorskie

Zadania

  • kontrola jakości wykonywanych produktów
  • wymiana wadliwych, uszkodzonych elementów
  • praca fizyczna
  • obsługa wózka widłowego (dla osób z UDT)

Oczekujemy

  • motywacji i chęci do pracy
  • chęci do pracy długoterminowej

Oferta skierowana też dla obcokrajowców ze znajomością j. polskiego.

Lokalizacje: Warszawa (Targówek-Żerań, ul. Elektronowa; lub Rembertów-Kawęczyn, ul. Chełmżyńska)

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915