DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca zdalna
  • Pensja: nie podano
  • Firma: BPO Network sp. z.o.o.
  • Kontakt: BPO Network
  • Telefon: 798 951 967
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Programista PHP

BPO NETWORK Sp. z o.o.
Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług. Znajdź idealnego pracownika z nami i skorzystaj z naszej wiedzy w dziedzinie rekrutacji i zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Programista PHP z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca zdalna / Biuro w Warszawie na Bielanach

Wymagania:

  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Dobra znajomość PHP w wersji 7.4+ (znajomość wersji 8.2 będzie dodatkowym atutem)
  • Dobra znajomość baz danych MySQL
  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem PHP (dowolny framework:

Codeigniter, Laravel, Syphony, Zend itp.) liczy się znajomość koncepcji działania frameworków

  • Podstawowa znajomość wzorca projektowego MVC
  • Dobra znajomość HTML i CSS
  • Komunikatywność
  • Umiejętność telefonicznej obsługi klienta
  • Skrupulatność
  • Własny komputer
  • Stałe łącze Internetowe w miejscu zamieszkania

Mile wdziane:

  • Dobra znajomość frameworka Codeigniter lub Laravel
  • Znajomość systemów Linux
  • Doświadczenie w zarządzaniu serwerami hostingowymi (jako klient)

Obowiązki:

  • Wdrażanie i wspieranie aplikacji opartych na PHP
  • Modyfikacje aplikacji PHP
  • Przyjmowanie i rozwiązywanie zgłoszeń od klientów

Oferujemy:

  • Pracę zdalną w pełnym wymiarze godzin pracy
  • Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
  • Możliwość pracy w biurze w Warszawie na Bielanach przy samym metrze Stare Bielany
  • Możliwość rozwoju

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Ilona

798 951 967

[email protected]

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NA STRONIE

www.bponetwork.pl

JESLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ www.bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.