RESEARCHER/ SENIOR RESEARCHER - SAMODZIELNY BADACZ/KA ILOŚCIOWY/A

MIEJSCE PRACY

Szukamy kandydatów na stanowisko:

Researcher/ Senior Researcher -

samodzielny badacz/ka ilościowy/a

Miejsce pracy:

Warszawa, Centrum – praca hybrydowa

Twój przyszły zakres obowiązków:

• Prowadzenie projektów badawczych od a do z

• Analizowanie danych, przygotowanie raportów i prezentowanie wyników badań

• Współpraca z klientami

• Realizacja projektów polskich i międzynarodowych

• Współprowadzenie projektów badawczo-strategicznych wraz z doświadczonymi

strategami

Oferujemy Ci:

• Rozwój, zarówno kompetencji badawczych, jak i strategicznych – od lat

łączymy te kompetencje, bo świetnie być nie tylko badaczem, ale też mieć

strategiczne spojrzenie na biznes

• Ambitne projekty z różnych branż – medycyna i farmacja, nowe technologie,

e-commerce, rynek budowlany, FMCG i wiele innych

• Współpracę z doświadczonymi badaczami i strategami

• Odkrywanie pasji w tym co robisz – unikalne spojrzenie na badania - brak nudy i

monotonii w pracy

• Świetny, wspierający zespół

• Praca na pełny etat - w biurze lub w trybie hybrydowym (min. 3 razy w tygodniu

jesteśmy w biurze), ewentualnie praca freelancerska

• Nowocześnie urządzone, komfortowe biuro w centrum Warszawy, z własnym

studiem fokusowym

• Wynagrodzenie stałe + wynagrodzenie prowizyjne od realizowanych projektów

• Spotkania integracyjne

• Świetną kawkę i herbatkę z dodatkami świata każdego dnia :)

Oczekujemy od Ciebie:

• Minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku badawczym w agencji badawczej

• Samodzielnego prowadzenia ilościowych projektów badawczych

• Umiejętności analizowania danych – praca na SPSS lub R

• Tworzenia raportów i prezentowania wyników badań

• Znajomości języka angielskiego pozwalającej na prowadzenie projektów

międzynarodowych

• Bezpośredniej współpracy z klientami

• Odpowiedzialności za powierzone zadania

• Dodatkowym atutem będzie: łączenie umiejętności ilościowych/analitycznych oraz

jakościowych

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij swoje CV oraz napisz kilka słów od siebie

- dlaczego właśnie z Nami chcesz pracować, na adres:

[email protected]

Pamiętaj o zawarciu w swoich dokumentach aplikacyjnych klauzuli dotyczącej wyrażenia zgody na

przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.