SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. OBSŁUGI SEKRETARIATU

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Muzeum Narodowe w Warszawie
  • Kontakt: Zespół MNW
  • Telefon: 669 777 277
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

 Muzeum Narodowe w Warszawie

Zaprasza do rekrutacji na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi sekretariatu

Miejsce pracy: Muzeum Narodowe w Warszawie

Opis stanowiska:

•          profesjonalne wsparcie organizacyjne i administracyjne Sekretariatu MNW;

•          monitorowanie ustaleń i realizacji zadań zleconych przez Dyrekcję;

•           planowanie i organizowanie spotkań Dyrekcji;

•          prowadzenie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, tworzenie pism, podziękowań, dokumentacji związanej z realizacją zadań Dyrekcji;

•          przygotowywanie korespondencji w języku polskim i angielskim;

•          obsługa skrzynek pocztowych MNW oraz platformy ePUAP;

•          zapewnianie efektywnej komunikacji wewnętrznej, protokołowanie;

•          prowadzenie kalendarza Dyrekcji, przyjmowanie gości, dbanie o wizerunek MNW;

•          kompleksowa organizacja wyjazdów służbowych Dyrekcji oraz ich rozliczenie;

•          nadzór nad obiegiem dokumentacji i korespondencji Sekretariatu, współpraca z Kancelarią MNW;

•          realizacja zleconych zamówień i zakupów, wraz z przeprowadzeniem obowiązujących w MNW procedur, przygotowywanie draftów umów, rozliczenie.

Wymagania dot. kandydata:

•          wyższe wykształcenie humanistyczne;

•          min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;

•          znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1;

•          znajomość narzędzi pakietu Office na poziomie zaawansowanym;

•          mile widziane ukończone szkolenie z protokołu dyplomatycznego;

•          dodatkowym atutem będzie znajomość przepisów prawa zamówień publicznych.

Oferujemy:

·        zatrudnienie w prestiżowej instytucji kultury w oparciu o umowę o pracę,

·        udział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku Muzeum Narodowego w Warszawie,

·        pracę stacjonarną w przyjaznym zespole,

·        pakiet socjalny,

·        benefity (opieka medyczna i pakiet sportowy),

·        pracę w atrakcyjnej lokalizacji – Gmach Główny Muzeum Narodowego w Warszawie,

·        możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (bezpłatne wejścia na wszystkie wystawy Muzeum Narodowego w Warszawie).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected]

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie numeru referencyjnego:

„Oferta pracy – 2022/9/sekretariat/MNW”

Dokumenty prosimy dostarczyć do 5 października 2022 roku.

Prosimy o zawarcie w CV treści poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Narodowe w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”