SPECJALISTA DS. PR Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca zdalna
  • Pensja: nie podano
  • Firma: BPO Network sp. z.o.o.
  • Kontakt: BPO Network
  • Telefon: 798 951 967
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług. Znajdź idealnego pracownika z nami i skorzystaj z naszej wiedzy w dziedzinie rekrutacji i zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. PR  z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania:

  • Mile widziane  aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Obsługa pakietu Microsoft Office w tym Outlooka
  • Zaangażowanie, skrupulatność, odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność planowania i zarządzania czasem
  • Własny komputer
  • Stałe łącze Internetowe w miejscu zamieszkania

Obowiązki:

  • Odpowiadanie za obsługę powierzonych Klientów / projektów - dbanie o jakość, efektywność i ciągłość obsługi oraz o poprawne relacje z Klientem
  • Prowadzenie równolegle i samodzielnie kilka projektów przy wsparciu koncepcyjnym i organizacyjnym Team Leadera / Client Service Directora (TL/CSD) oraz wsparciu wykonawczym Junior Account Executive (JAE)
  • Samodzielnie organizowanie swojego czasu pracy. Odpowiadanie za sprawne zarządzanie projektem i wyniki
  • Czuwanie nad właściwą realizacją miesięcznego schematu pracy:

o    Przygotowanie planu działań

o    Proponowanie tematów komunikatów prasowych (IP)

o    Pisanie IP samodzielnie lub z pomocą JAE

o    Odpowiadanie za przygotowanie prawidłowych baz odbiorców do wysyłek, ich weryfikację, aktualizację, udostępnienie na dysku wspólnym

o    Przeprowadzanie lub nadzorowanie wysyłki materiałów do mediów

o    Przeprowadzanie lub nadzorowanie follow-up

o    Aranżowanie, koordynowanie wywiadów oraz pomoc przy ich autoryzacji

o    Na koniec miesiąca przygotowywanie podsumowania dla każdego Klienta (raport z działań oraz wykaz publikacji medialnych).

  • Organizowanie spotkań prasowych, konferencji, eventów w zależności od ustaleń z Klientem
  • Na bieżąco uzgadnianie i zatwierdzanie z Klientem wszystkich treści przeznaczonych do upublicznienia oraz działania

Oferujemy:

  • Pracę zdalną
  • Umowę o prace w pełnym wymiarze godzin pracy
  • Wynagrodzenie do ustalenia (5-6 tys. zł brutto)
  • Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
  • Opieka ze strony BPO NETWORK - dostęp do psychologa, kadrowej, prawnika

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Ilona

798 951 967

[email protected]

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NA NASZEJ STRONE www.bponetwork.pl

JESLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ www.bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.