SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY OZE - POMP CIEPŁA, KLIMATYZACJI, FOTOWOLTAIKI

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Twój zakres obowiązków
  • aktywne pozyskiwanie klientów (lub praca na leadach) i sprzedaż pomp ciepła, klimatyzacji (fotowoltaika, magazyny energii, domowe stacje ładowania pojazdów EV – jako dodatek)
  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • budowanie relacji biznesowych z klientami
  • kształtowanie i promowanie wizerunku firmy
  • praca w terenie z klientami

Nasze wymagania
  • kultura osobista
  • otwartość w relacjach międzyludzkich
  • wysoki poziom kompetencji negocjacyjnych i handlowych
  • proaktywna postawa sprzedażowa
  • znajomość technik sprzedaży i obsługi klientów
  • znajomość tematyki związanej z fotowoltaiką, pompami ciepła / klimatyzacją, ogólnie OZE – mile widziane
  • umiejętność planowania i zarządzania czasem własnym

To oferujemy
  • wynagrodzenie: podstawa + prowizja ze sprzedaży + premie za osiąganie wyników miesięcznych / kwartalnych lub progresywna prowizja
  • dla sprawnie działających handlowców możliwy awans i rozwój w kierunku budowania własnego zespołu sprzedażowego
  • przejrzyste warunki współpracy, kontrakt B2B lub inna forma zatrudnienia
  • świetną atmosferę pracy
  • szkolenia produktowe i wdrażające
  • narzędzia wspomagające sprzedaż: leasing, raty 0%, raty oprocentowane
  • samochód służbowy lub ekwiwalent za używanie własnego auta
  • telefon - smartfon
  • szybki termin realizacji - mamy 7 własnych ekip monterskich
  • umówione spotkania: leady na pompy ciepła / fotowoltaikę / klimatyzacje