SPECJALISTA DS. UTRZYMANIA I OBSŁUGI KLIENTA

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Wedding.pl Sp. z o.o.
  • Kontakt: Karolina Kurpiewska
  • Telefon: 576811344
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Poznaj nas:

Wedding.pl to największy w Polsce marketplace w branży ślubnej. To miejsce, w którym pomagamy łączyć przyszłe Pary Młode z dostawcami usług ślubnych poprzez oferowane przez nas produkty.

Na co dzień wspieramy Narzeczonych w przygotowaniach ich najważniejszego dnia w życiu oferując Organizer Ślubny - czyli innowacyjną aplikację, która umożliwia szybkie i bezstresowe planowanie zadań ślubnych. Oprócz aplikacji, przyszłe Młode Pary mają dostęp do tysięcy ofert ślubnych w największym w Polsce katalogu usługodawców.

Wedding.pl to również portal, w którym dostawcy usług ślubnych mają możliwość stworzenia swojej wizytówki i tym samym promowanie jej poprzez narzędzia oraz rozwiązania marketingowe, które wspierają rozwój ich biznesów przez dotarcie do odpowiedniej grupy odbiorców.

Specjalista ds. utrzymania i obsługi Klienta biznesowego

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • budowanie wizerunku Firmy

  • obsługa Klientów zgodnie ze standardami Wedding.pl

  • dbałość o pozytywne relacje z Klientami i ich utrzymywanie w ramach własnego portfela Klientów

  • budowanie przewagi rynkowej poprzez posprzedażową obsługę Klientów

  • promowanie i doradztwo najlepszych usług, a także dosprzedaż usług marketingowych

W realizacji zadań pomoże Ci:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze i utrzymaniu Klienta

  • umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych bez skryptów i narzuconych schematów

  • komunikatywność i pewność siebie

  • silne zorientowanie na realizację wyniku i pragnienie osiągania sukcesów

  • proaktywność, motywacja i zdolność do pracy z własnej inicjatywy

  • zainteresowanie branżą ślubną

Mamy dla Ciebie:

  • współpracę w oparciu o umowę B2B

  • wynagrodzenie: podstawa plus system prowizyjny bez górnego limitu

  • narzędzia potrzebne do pracy - laptop, telefon, aplikacje do obsługi klientów i zarządzania bazą

  • zaplanowany onboarding - będziesz uczestniczyć w szkoleniach z technik sprzedaży i naszych produktów, żeby jak najlepiej nas poznać

  • możliwość rozwoju Twoich kompetencji i poszerzania wiedzy o biznesie - będziesz współpracować z wieloma produktami i różnymi rodzajami przedsiębiorstw

  • bardzo dużą niezależność - sam/a będziesz organizować sobie pracę oraz decydować o swoim harmonogramie dnia i rozłożeniu działań

  • poziomą strukturę - pracujemy w środowisku startupowym

  • życzliwą atmosferę - zawsze możesz liczyć na wsparcie i docenienie zespołu

  • pracę zdalną

  • pracę w piątki do 15:00

Interesuje Cię co dalej? Teraz Ty daj nam się poznać i prześlij swoje CV na adres: [email protected].

Jeżeli Twoje kompetencje będą pokrywać się z naszymi oczekiwaniami - skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na krótką rozmowę telefoniczną. Do usłyszenia!

Wysłanie CV oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Wedding.pl Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.