MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Opiekun

I. Zadania:

  • Troska o życie, zdrowie i bezpieczeństwo dzieci podczas pobytu w Żłobku i Przedszkolu,
  • Stwarzanie dzieciom warunków zbliżonych do warunków domowych, w tym szybkie i skuteczne reagowanie na wołanie i płacz dziecka,
  • Wykonywanie codziennych, rutynowych zabiegów pielęgnacyjnych,
  • Prowadzenie zajęć wychowawczo-dydaktycznych, przygotowywanie przedstawień i warsztatów,
  • Prowadzenie dokumentacji.

II. Wymagania:

• Wykształcenie średnie pełne,

• Kurs opiekuna w żłobku,

• Ukończony kurs pierwszej pomocy,

• Punktualność,

• Rzetelność.

Mile widziane:

• Doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 3,

• Predyspozycje do pracy z dziećmi,

• Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

III. Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• Dofinansowanie do studiów, kursów i szkoleń,

• Dofinansowanie do kursów j. angielskiego z profesjonalnym native speakerem,

• Dofinansowanie do szkieł korekcyjnych,

• Dofinansowanie do kart sportowych,

• Ubezpieczenie na życie,

• Opieka medyczna,

• Pożyczki na cele mieszkaniowe i bezzwrotne zapomogi,

• Miejsce w koleżeńskim zespole profesjonalistów,

• Na terenie firmy do Twojej dyspozycji jest:

     o Żłobek i Przedszkole,

     o Lekarz internista,

     o Bufet pracowniczy z pysznymi domowymi obiadami,

     o Siłownia,

     o Strzelnica,

     o Parking i rowerownia,

     o Hulajnogi,

     o Teren zielony, gdzie możesz zjeść posiłek na świeżym powietrzu, a przy okazji zagrać w ping-ponga.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz informacji o spełnianiu wymagań określonych w punkcie I na adres: [email protected] do dnia 14.09.2023 r. W tytule wiadomości prosimy wpisać PIAP_47_2023.