MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Serwisant

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP to innowacyjne polskie centrum robotyki i automatyki. Zajmuje się automatyzacją i robotyzacją linii produkcyjnych oraz fabryk, budową aplikacji przemysłowych z wykorzystaniem robotów. Opracowuje i wdraża w różnych gałęziach przemysłu nowe technologie, systemy automatyki, urządzenia produkcyjne i specjalistyczną aparaturę kontrolno-pomiarową. Łukasiewicz – PIAP jest jedynym w Polsce i czołowym na świecie producentem robotów mobilnych do zastosowań specjalnych, które spełniają najwyższe standardy jakościowe zgodne z normami obronnymi. Łukasiewicz – PIAP dostarcza kompleksowe rozwiązania dla Wojska, Policji, Straży Granicznej, Straży Pożarnej oraz pozostałych służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, zarządzanie kryzysowe i ochronę ludności w Polsce i w 24 krajach na świecie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, wykształcenie średnie i 2 letnie doświadczenie zawodowe albo wykształcenie średnie branżowe i 2 letnie doświadczenie branżowe,
  • Umiejętność lutowania ręcznego elementów SMD i THT na różnych etapach produkcji,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami i urządzeniami do napraw i serwisowania płyt PCB polegające na wymianie elementów SMD i BGA,
  • Znajomość elementów elektronicznych i umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Zdolności manualne, dokładność, samodzielność, cierpliwość,
  • Kontrola jakości montażu,
  • Wykonywanie prac mechanicznych związanych z montażem,
  • Umiejętność posługiwania się zaciskarkami do złącz i styków przewodów i kabli sygnałowych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole.

Zadania:

  • Montaż układów pomiarowych i systemów bezpieczeństwa,
  • Montaż, uruchamianie oraz testowanie urządzeń rejestrująco pomiarowych (tachografów kolejowych),
  • Serwis urządzeń rejestrująco pomiarowych (tachografów kolejowych).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w niepełnym, elastycznym wymiarze godzinowym,
  • Możliwość połączenia pracy z karierą naukową lub studiami,
  • Realny wpływ na realizowane w przyszłości projekty,
  • Realizację prac przejściowych oraz dyplomowych, obowiązkowych praktyk, a także wybranych projektów studenckich i doktoratu w ramach zatrudnienia,
  • Możliwość aktywnego udziału w konferencjach naukowych,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Opieka medyczna,
  • Pożyczki na cele mieszkaniowe i bezzwrotne zapomogi,
  • Miejsce w koleżeńskim zespole profesjonalistów,
  • Na terenie firmy do Twojej dyspozycji jest:

    • Żłobek i Przedszkole,
    • Lekarz internista,
    • Bufet pracowniczy z pysznymi domowymi obiadami,
    • Siłownia,
    • Strzelnica,
    • Parking i rowerownia,
    • Hulajnogi,
    • Teren zielony, gdzie możesz zjeść posiłek na świeżym powietrzu, a przy okazji zagrać w ping-ponga.