DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Dekra Praca
  • Kontakt: Dekra Praca
  • Telefon:
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Dla naszego Klienta, największej w Polsce firmy zajmującej się planowaniem, budową i obsługą współdziałających sieci radiowych Orange i T-Mobile, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Technik utrzymania sieci telekomunikacyjnych

Miejsce pracy: Warszawa, Częstochowa

Zadania:

  • Zarządzanie firmami zewnętrznymi w zakresie usuwania awarii sieci oraz okresowych przeglądów telekomunikacyjnych
  • Odbiory techniczne nowych elementów sieci na wyznaczonym terenie
  • Integracja nowych elementów sieci z istniejącą infrastrukturą
  • Administrowanie i ewidencja technicznych zasobów sieci
  • Zarządzanie magazynem i logistyka części zapasowych
  • Utrzymanie elementów sieci skonsolidowanej na podległym obszarze zgodnie z wymaganiami SLA

Jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie-techniczne o profilu telekomunikacja, elektronika lub pokrewne
  • Posiadasz podstawową znajomość architektury sieci GSM/UMTS/LTE
  • Posiadasz doświadczenie w utrzymaniu systemów telekomunikacyjnych: BTS/NDB, sieć transmisyjna, siłownie
  • Jesteś gotowy do pełnienia dyżurów
  • Posiadasz czynne praco jazdy Kat. B
  • Posiadasz znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia rozwoju w stabilnej firmie, która od ponad 10 lat stale obsługuje T-Mobile i Orange, a obecnie także szybko rozwija świadczenie usług dla innych klientów na rynku krajowym i międzynarodowym
  • Dołączenie do doświadczonego zespołu profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami
  • Umowę o pracę
  • Możliwość hybrydowego modelu pracy (zdalnie i stacjonarnie)
  • System premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Do wyboru: kartę sportową, kulturalną albo świadczenie urlopowe
  • Dzień wolny z okazji urodzin lub imienin
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

Nasz klient zapewnia unikalne możliwości rozwoju zawodowego i atrakcyjne warunki zatrudnienia. Wyrazem uznania dla wysokiej jakości polityki personalnej, przyjaznej kultury organizacyjnej oraz rozwiązań służących podnoszeniu kwalifikacji pracowników naszego Klienta jest przyznane mu godło Inwestor w Kapitał Ludzki.